balerinki
Moda od A do Z Trendy

Balerinki – sposób na kobiecość

balerinki

 

 

Istnieje wiele modeli obuwia, które w kobiecej szafie są wręcz niezbędne. Zazwyczaj w tej kategorii myślimy przede wszystkim o eleganckich szpilkach – tymczasem już od kilku sezonów w kobiecych szafach panują balerinki.

Lekkie, eleganckie, niezwykle komfortowe, a przy tym kobiece i subtelne – za te wszystkie cechy kobiety wręcz uwielbiają balerinki. Dziś znaleźć je można w najróżniejszych fasonach i modelach, dostosowanych zarówno do potrzeb, jak i kobiecych gustów.

 

 

 

balerinki

 

 

 

Na specjalne okazje
Eleganckie, wykonane z matowej albo lakierowanej skóry balerinki to wygodne obuwie na specjalne okazje. W stonowanych barwach doskonale sprawdzą się w zestawieniu ze strojami biznesowymi. Z drugiej strony, te jasne będą dobrze prezentowały się z sukienkami koktajlowymi i kreacjami weselnymi.

 

 

 

 

balerinki

 

 

Wybór na co dzień
Lekkie, ażurowe baleriny czy modele zgodne z trendami na wiosnę i lato, ozdobione wiązaniami, świetnie sprawdzą się na co dzień, w parze z jeansami, szortami czy spódnicami. Niezależnie od wybranego modelu, zawsze prezentują się zgrabnie, są kobiece i niezwykle komfortowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *