Moda od A do Z

Klasyczny, sportowy, czy bilonówka – jaki portfel wybrać?

Portfele damskie są dostępne w niezwykle szerokiej ofercie, toteż wybór konkretnego z nich nie zawsze jest prosty. Na co zwrócić uwagę – przede wszystkim na to, czy portfel będzie pasować do naszego stylu, jaki preferujemy. Portfel to przedmiot, którego nie kupujemy zbyt często, dlatego też musi być z jednej strony szykowny, a z drugiej dość pojemny i praktyczny. Jeśli poszukujemy portfela, który sprawdzi się w każdej sytuacji, najlepiej wybrać ten klasyczny, który może być albo składany z kieszonką na drobne, albo w formie kopertówki. Taki portfel będzie idealnym dopełnieniem eleganckiego stylu, zwłaszcza, jeśli wybierzemy ten wykończony skórą.

Jeżeli natomiast nosimy się bardziej na luzie, wówczas do takiego stylu najlepiej będzie pasować sportowy portfel. Na próżno szukać w nim elegancji, jednak jest bardzo solidny, najczęściej wykończony tkaniną lub materiałem syntetycznym. Jeśli należymy do osób aktywnych, które preferują oryginalne dodatki i akcesoria oraz torebki, to z pewnością taki portfel będzie dla nas jak znalazł. Inną opcją może być bilonówka, czyli portfel na drobne pieniądze. Bardzo dobrze sprawdzi się wtedy, gdy nosimy przy sobie niewielką torebkę, w której chcemy zachować porządek.

Nie możemy też zapomnieć o tym, że bardzo duże znaczenie ma kolor portfela. Portfele damskie powinny nie tylko pasować do naszej stylizacji, ale również do naszej osobowości. Jeśli nie wiemy, na jaki odcień się zdecydować, bądź też poszukujemy najbardziej bezpiecznego rozwiązania, warto wziąć pod uwagę portfele w czarnym kolorze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *