sukienki
Moda od A do Z Trendy

Sportowa elegancja w sukienkach dresowych

sukienki

 

 

Sukienki dla wielu osób na świecie są wręcz synonimem elegancji. Tymczasem nie zawsze kobiecie pasuje ubieranie się w elegancką, zdobioną sukienkę – czasami sytuacja wymaga zupełnie innego stroju. Jak pogodzić styl sportowy i codzienny z chodzeniem w sukienkach?

 

 

 

 

sukienki

 

 

Sportowa elegancja zdecydowanie jest na topie, dlatego też wiele kobiet sięga po jej zdobycze. Z eleganckimi bluzkami czy spodniami zestawiają sportowe obuwie czy proste dodatki, które świetnie komponują się w formie stroju dziennego na niewyszukane okazje. Dobrze w tej roli sprawdzają się również sukienki dresowe – często w stonowanych barwach i ciekawych krojach, utrzymujące jednak, dzięki wykorzystanemu materiałowi, poczucie sportowego luzu.

 

 

 

sukienki

 

 

Sukienki stworzone z materiałów dresowych mogą być zarówno bardziej eleganckie, idealne do zestawienia ich ze szpilkami, jak również raczej luźniejsze, dopasowane bardziej do modnych tenisówek. To od kobiety zależy, który model wybierze; pierwszy z pewnością będzie lepszy na spotkanie z przyjaciółmi, podczas gdy drugi zdecydowanie sprawdzi się np. podczas wspólnego pikniku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *