Trendy

Stylizacja ze spódnicą ołówkową

W ciągu kilku ostatnich sezonów, do łask wróciły spódnice ołówkowe, które idealnie pasują na każdą okazję.Doskonale będą prezentować się w połączeniu z elegancką koszulą na rozmowie o pracę.Wspaniale wyglądać będą także z odważną górą na zabawie studniówkowej czy balu.
Z pozoru podobne kroje spódnic ołówkowych, w rzeczywistości całkowicie się od siebie różnią. Wynika to z długości spódniczek oraz tego, do jakich dodatków będą noszone.


Latem, gdy można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, do spódnicy ołówkowej dobrać można finezyjną koszulkę na
ramiączka. Całość będzie prezentowała się zjawiskowo, zwłaszcza jeśli bluzeczka szyta będzie ze zwiewnych, subtelnych materiałów. Wybierając się na plażę, dopasować można zwyczajną, bawełnianą koszulkę o odcieniu, korespondującym ze spódniczką. Strój taki będzie bardzo wygodny i dzięki odkrytym ramionom,
pozwoli podkreślić piękną, naturalną opaleniznę.Spódnice ołówkowe świetnie sprawdzą się także w trakcie bardziej uroczystego, formalnego wyjścia. Na taką okazję, można rozważyć połączenie ich z elegancką jasną koszulą o szerokich ramionach lub krótkim rękawku. W związku z tym, że już sama spódnica ołówkowa podkreśla walory kobiecej sylwetki, dopasowanie bluzeczki o podobnej formie sprawi, że kreacja wyglądać będzie fenomenalnie.

Do spódniczek o gładkim materiale i jednolitym kolorze, styliści proponują bluzki o kwiatowych lub geometrycznych wzorach. Natomiast, do spódnic szytych z wzorzystych tkanin, najładniej pasować będzie jednolita góra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *