koszule nocne
Moda od A do Z Trendy

Jak wybierać koszule nocne?

Koszule do spania są jedną z najwygodniejszych opcji wybieranych przez kobiety poszukujące odpowiednio stroju nocnego. Ich różnorodność, jeśli chodzi o materiały, z którego są wykonane, a także kroje jest tak duża, że bez trudu pozwala na wybór idealnej opcji dla każdej kobiety.

Wybierając koszule do spania dobrze jest jednak pamiętać również o stronie praktycznej. Nie powinny być one zbyt obcisłe, bo wówczas będą niewygodnie podwijać się w nocy i zostawiać bolesne ślady. Jeśli wybieramy opcję koszul nocnych przylegających do ciała, to sprawdźmy, czy są wykonane z naturalnych materiałów oraz nie mają zbyt silnie zaznaczonych szwów – inaczej komfort spania będzie spadał.

koszule nocne koszule nocne koszule nocne

Kobiety z większym biustem powinny wybierać koszule nocne albo dość mocno przylegające w okolicy biustu, albo z dodatkowymi, usztywnianymi miseczkami, które utrzymają piersi w komfortowej pozycji, ułatwiając ułożenie się w nocy. Kobiety karmiące powinny zdecydować się na modele rozpinane z przodu. Jeśli natomiast chcemy podnieść temperaturę w sypialni, możemy wybrać koszulki z lekkich materiałów, zdobione koronkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *