szlafroki damksie
Moda od A do Z Trendy

Wygoda i komfort po kąpieli

szlafroki damksie

 

 

Niegdyś ubieranie się w szlafrok po kąpieli było oczywiste praktycznie dla każdego. Chodzenie po domu w specjalnej podomce, jak sama nazwa mówi, również było popularne, a nawet wskazane – zwłaszcza w okresie, gdy ludzkie ciało stanowiło temat tabu.

szlafroki damksie

 

 

Dziś szlafroki nie są już tak popularne jak niegdyś, a jednak warto jest mieć je w swojej szafie z kilku względów. Przede wszystkim sprawdzają się rzecz jasna u dzieci, które po kąpieli nie zawsze przestrzegają zasad nie siadania w przeciągach. Jednakże szlafroki
damskie
również są coraz popularniejsze i dzielą się właściwie na dwie podstawowe kategorie: seksowną oraz praktyczną.

 

szlafroki damksie

 

Praktyczne szlafroki często wykonywane są z grubej bawełny albo materiału frotte, a niekiedy również przyjemnego w dotyku polaru. Mają one być wygodną ochroną przed wyziębieniem ciała po kąpieli, ale sprawdzają się też na przydomowym basenie. Czasami mają również przydatne kieszenie oraz wygodny kaptur chroniący np. mokre włosy. Z drugiej zaś strony mamy szlafroki z cienkiej satyny i podobnych materiałów, idealne do sypialni jako element stroju nocnego. Te krótkie, wykończone koronkami szlafroki świetnie podsycają atmosferę intymności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *